J.K. de - 2011-03-21 22:08:26

Witajcie uczniowie klas IV-VI! Tak jak w roku ubiegłym zapraszamy Was do wzięcia udziału w europejskiej akcji Spring Day, a więc Europejskiego Dnia Wiosny. W tym roku proponujemy konkurs przeprowadzony w 2 etapach. Każda klasa wybiera 1-2 drużyny składające się z 3 osób. 25.03 o godzinie 8:00 w sali 104 odbędzie się losowanie karteczek z nazwami krajów UE. Aby uniknąć tłoku zapraszamy po jednym przedstawicielu drużyny.
08.04 zostanie przeprowadzony quiz wiedzy o UE. Każda z drużyn usłyszy też pytania odnośnie wylosowanego kraju. Najlepszych zaprosimy do wielkiego finału, gdzie w interesujący sposób trzeba będzie przedstawić wylosowany kraj. Podsuwamy kilka pomysłów:
można zaśpiewać hymn danego kraju
zaprezentować strój bądź taniec narodowy
przygotować słowniczek
przygotować tradycyjne potrawy do degustacji
To tylko nasze propozycje, liczymy na Waszą kreatywność i pomysłowość. Zaskoczcie nas czymś, a będzie to uwzględnione przy punktacji. Obserwujcie gazetkę przy sali 104, lada dzień pojawią się dodatkowe informacje.

Organizatorami konkursu są panie Martyna Kaczmarek i Justyna Kusiak
Zachęcamy do wspólnej zabawy, niech coś się dzieje!!! :D

GotLink.plpsycholog Piła Kursy i szkolenia spadochronowe AFF koparka Złotów